Maria Staniszewska

Maria Staniszewska - dyrektor NPOW EKOLAND, nauczyciel tańca klasycznego, kierownik wypoczynku

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na wydziale Zarządzania. W 2010 roku ukończyła Szkołę Baletową w Krakowie ze średnią ocen 5.0. Od września 2010 roku pracuje jako nauczyciel i choreograf techniki tańca klasycznego. Od maja 2008 roku rozpoczęła swoją przygodę w charakterze animatora czasu wolnego. Pracowała zarówno w polskich jak i zagranicznych firmach animacyjnych. Specjalizuje się w animacjach dziecięcych i ruchowych. Od listopada 2012 jest Beneficjentem POKL 6.2. a także właścicielem firmy CRDiM EKOLAND.