Rekomendacje

Agnieszka Miś:

"Kochani Rodzice! Byłam dziś w tym super miejscu. Zapisałam moje dziecko na zajęcia. Chciałam powiedzieć, że byłam bardzo miło zaskoczona podejściem pracowników: chęcią pomocy jak również otwartością na sugestie. Miejsce jest kameralne ale profesjonalnie przygotowane. Nasze dzieciaczki będą mieć tam super. Czekamy na zajęcia!!"

Magdalena Listoś:

"Polecam sportowe zajęcia Capoeira w Ekolandzie - świetna zabawa dla dziecka, miła atmosfera, przesympatyczna i zaangażowana kadra. Również urodzinowe przyjęcie mojej córki było bardzo udane - organizacja bezproblemowa i przyjazna życzeniom dziecka. Dziękuję zespołowi Ekolandu!"

Karolina Sachaj:

"W lutym 2013 nasz synek stał się małym Ekoludkiem. Dzięki czasowi spędzonemu w Centrum EKOLAND poznał nowe koleżanki i nowych kolegów, z którymi - jak to określa - zabawa to "niezła frajda". Doskonałą alternatywą dla placu zabaw jest sala ze zjeżdżalnią i suchym basenem - szczególnie w deszczowe dni, gdy nie ma szans na zabawy na dworze. A do tego świetna kadra, wspaniałe podejście do dzieci, szczere uśmiechy i głowy pełne pomysłów. Polecamy z całego serca."

Tomasz Stefański:

"Świetna miejscówka, świetny klimat, świetni ludzie - 3xś :D"

Piotr Prochowski:

"Miejsce w którym po przekroczeniu progu nie tylko dzieci ale i dorośli czują się doskonale...W Ekolandzie dzięki wystrojowi i ekipie panuje miła domowa atmosfera ze szczyptą bajkowego klimatu, aż nie chce się wychodzić a jeżeli już to w wyśmienitym humorze. Super zajęcia plus wykwalifikowana kadra czego chcieć więcej :)"

Dorota P.:

"Chciałam serdecznie podziękować za przygotowanie urodzin moich dzieci. Naprawdę było sympatycznie, a salka dla rodziców była wspaniale wystrojona. Lepiej bym tego na pewno nie zrobiła. Dokładnie trafili Państwo w mój gust :) Jasio był szczęśliwy. Rodzice innych dzieci też dzwonią i piszą do mnie z podziękowaniami. Bardzo im było miło gościć u Państwa :)"