Ekolandowe zasady ;)

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kilkoma ekolandowymi zasadami ;) Staramy się aby pobyt dzieci w Centrum był bezpieczny i przyjemny dlatego prosimy o zapoznanie się z naszymi regulaminami!

- Opieka nad dziećmi przejmowana jest w momencie rozpoczęcia zajęć. Przed i po zajęciach dzieci znajdują się pod opieką  Rodziców/ Opiekunów.

- Obowiązujące regulaminy w CRDiM EKOLAND:

- Najważniejsze punkty regulaminu sali i placu zabaw:

• na plac zabaw nie wolno wchodzić w butach (nawet butach zamiennych, również najmniejszym dzieciom)
  • na plac zabaw nie wolno wnosić ostrych przedmiotów (nożyczki, klucze), taboretów, zabawek itp.
  • nie wolno wchodzić w okularach, biżuterii (szczególnie naszyjniki, zegarki)
  • nie wolno spożywać posiłków (dotyczy to również żucia gumy, jedzenia lizaków i cukierków) ani picia
  • nie wolno spinać się po siatce zabezpieczającej
  • nie wolno skakać do basenu z piłeczkami
  • nie wolno wchodzić po zjeżdżalni wbrew kierunkowi jazdy
  • Rodzice/ Opiekunowie ponoszą odpowiedzialność za dzieci pozostawione na placu zabaw

- Uprzejmie prosimy aby grupy przychodzące na pierwszą turę zajęć (około godziny 17:00) przychodziły na zajęcia wcześniej jeżeli mają ochotę i potrzebę korzystania z infrastruktury Centrum. Dzieci uczęszczające na zajęcia na drugą turę (po godzinie 18:00) proszone są o przychodzenie punktualnie (nie wcześniej) i zostawanie dłużej w celu skorzystania z placu zabaw. Między dwoma grupami przygotowana jest przerwa piętnastominutowa, której celem jest opuszczenie przez Klientów Centrum (dzieci po zajęciach) i przygotowanie się do zajęć kolejnych grup.

Dzięki podziałowi na dzieci korzystające z placu zabaw przed zajęciami i po zajęciach zabawa dzieci będzie bezpieczniejsza!