Ferie zimowe 2016!

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt. planowanej przerwy zimowej!

OBÓZ SPORTOWO - TANECZNY

ZĄB 2016

termin: 24.01.16 (niedziela) zbiórka: 9:30 wyjazd: 10:00
30.01.16 (sobota) powrót około 12:00
(6 noclegów - 7 dni)

Poniższe informacje będą na bieżąco uaktualniane. W zgłoszeniu (mailowym, telefonicznym lub osobistym) proszę przede wszystkim podać informację czy dziecko jeździ na nartach lub snowboardzie (jeżeli tak to czy jest to poziom pooooczątkujący czy zaawansowany ;). W sytuacji gdy dziecko nie uprawia żadnego z powyższych sportów zimowych proszę podać informację czy będzie chciało spróbować i przynależeć do grupy, która będzie stawiać pierwsze kroki na stoku narciarskim czy też w ogóle nie będzie uprawiać sportów zimowych. Powyższe informacje umożliwią nam stworzenie grup (sekcji).

• pokoje: 2, 3, 4 osobowe z węzłem sanitarnym każdy
  • wyżywienie: 4 posiłki dziennie, domowe wyżywienie przygotowywane przez DW Zbójnik
  • treningi: dwie sale taneczne wyposażona w lustra w całości do naszej dyspozycji

• istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że będziemy jedyną grupą na obiekcie

• planuje się codzienne wyjazdy na różne stoki narciarskie; dokładny program wyjazdów będzie podany dopiero po ustaleniu ile dzieci (oraz w jakim stopniu zaawansowania) pojadą na obóz sportowo - taneczny

• w sytuacji gdy wyjazdem będą zainteresowane dzieci/młodzież nie uprawiające sportów zimowych zostanie przydzielony im dodatkowy opiekun na czas zajęć zorganizowanych na stokach narciarskich; w tym czasie przewiduje się dodatkowe zajęcia na sali tanecznej lub aktywne spędzanie czasu " na powietrzu" (jeżeli tylko pogoda na to pozwoli)

• dodatkowo podczas obozu sportowo - tanecznego oferujemy warsztaty LEGO ROBOTY!

• możliwe zorganizowanie kuligu! (w zależności od warunków atmosferycznych ;) lub innej wycieczki fakultatywnej (do zorganizowania dodatkowej atrakcji wymagane minimum 30 dzieci)

planuje się w ciągu dnia następujące treningi:
1. gimnastyka poranna
2. trening capoeira
3. trening sprawnościowy
4. trening Zumba Kids®
5. lekcja techniki tańca klasycznego
6. trening taneczny (różne techniki)
7. stretching + technika barre au sol

Każdy Uczestnik obozu będzie uczestniczył w zajęciach z różnych technik tanecznych i sportowych (około 5 - 6h dziennie w zależności od wieku).

Minimalna ilość osób aby zorganizować obóz: 20 dzieci.

Dokładny program imprezy oraz dnia zostanie podany na obowiązkowym zebraniu informacyjnym, które odbędzie się przed wyjazdem. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Wszyscy uczestnicy, którzy będą jeździć na nartach lub snowboardzie zobowiązani są do posiadania kasku! (bez kasku nikt nie zostanie zakwalifikowany do grupy "jeżdżącej")

CENA: 990zł/ osoba (rodzeństwo: 940zł/osoba)
CENA KARNETÓW: do ceny obozu sportowo - tanecznego należy doliczyć cenę karnetów na stoki narciarskie (koszt szacuje się na 350zł/osoba); finalny koszt karnetów uzależniony jest od liczebności grupy i przyznanych rabatów przez kompleks narciarski

kontakt: CRDiM EKOLAND ul. A9 nr 11 Węgrzce, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , 503 473 555

Wyjazd przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, które lubią aktywnie spędzać czas.
Planuje się dużą ilość zajęć na sali tanecznej oraz na stokach narciarskich (jeżeli dopisze pogoda).
Małe Leniuszki lepiej żeby zostały w domach! ;)

niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych