3cie urodziny EKOLAND!

3cie urodziny!

UWAGA! Poniżej informacja n.t. naszych urodzin! Emotikon wink Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności do 10 grudnia. Gdybyście nie mogli wybrać się w proponowanym terminie prosimy o informację, abyśmy mogli zakwalifikować dziecko do innej grupy ;)
Przed nami wielkie ELEGANT PARTY! Biletem wstępu na imprezę jest elegancki strój, świecidełka i błyskotki. Podczas urodzin na wszystkie dzieci czeka pokaz mody oraz sesja fotograficzna z Joanna Kucharska Fotografia!
Uprzejmie prosimy o punktualne przybycie oraz sprawne opuszczenie imprezy, tak aby każde dziecko mogło razem z nami świętować ten wyjątkowy dzień ;)

12 GRUDNIA (SOBOTA)
- 13:00 - 15:00 Balerinki IA i Hip Hop I