Sylwester 2015!

Nikt nie może nudzić się w Sylwestra!

Kto chciałby spędzić Sylwestra w atmosferze dobrej zabawy? W tym roku zapraszamy Państwa na Sylwestra dla dzieci organizowanego w naszym Centrum. Zabawę rozpoczniemy o godzinie 19:00 a zakończymy o... 9:00 w Nowy Rok! ;)

czas: 31 grudnia 2015r. 19:00
koniec: 1 stycznia 2016r. 9:00
cena: 110zł/ dziecko 100zł/ rodzeństwo
wyżywienie: ciepła kolacja, przekąski: talerz owoców, galaretka z bitą śmietaną, popcorn <do projekcji filmowej> śniadanie: kakao/ herbata, kanapeczki, warzywa

atrakcje: zabawy taneczne <bal>, malowanie twarzy, skręcanie baloników, warsztat plastyczny, projekcja filmowa, wspólne przywitanie Nowego Roku ;)

przebieg:

1. Przywitanie gości

2. Zabawy integracyjne

3. Kolacja

4. Malowanie buziek, warsztat plastyczny, skręcanie baloników

5. Przekąski: owoce, galaretki

6. Przywitanie Nowego Roku

7. Dla wytrwałych projekcja filmowa <popcorn ;)>

8. Higiena wieczorna, spanko ;)

9. Pobudka, śniadanie

10. Oczekiwanie na rodziców

Potrzebne rzeczy:

- śpiwór + poduszka

- szczoteczka do zębów, pasta, mały ręczniczek

zapisy: do 30-12-15r. do godziny 16:00

minimalna ilość uczestników: 10 dzieci