Zuzia baletnica - czeka na pomoc!

Zatrzymaj się na chwilę i zobacz jak możesz pomóc naszej uczennicy.

Kochani!

W gronie naszych uczennic znajduje się sześcioletnia  Zuzia, dziewczynka, która przez życie szła z uśmiechem na buzi, czerpała z niego pełnymi garściami, poznawała kolejne pasje: balet, wycieczki górskie, wspinaczkę.

Niestety w tym roku na majówce Zuzia zaczęła chorować – ciągłe bóle, gorączka i szukanie diagnozy... Trwało to ponad miesiąc! I tak po setkach badań padła diagnoza: nowotwór - chłoniak Hodgkina stopień zaawansowania IV (najgorszy). Diagnoza ta przeraziła nas wszystkich, ale walkę trzeba było podjąć!!! Zuzia przeszła sześć cykli miesięcznych chemioterapii, przed nią radioterapia i długotrwała rehabilitacja.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc finansową, która umożliwi dostęp do najnowszych metod leczenia i rehabilitacji oraz szybszy powrót do normalnego życia... do baletu, do kolejnych występów w Teatrze Ludowym, do kolejnych wyzwań wspinaczkowych.

wpłaty kierujemy na fundację:

Fundacja TO MINIE

tytuł wpłaty: darowizna na rzecz leczenia chorych dzieci/ tancerek