Spektakl 2015

Informacje odnośnie spektaklu 2015r.

 

Data: 24 maj 2015r. (niedziela) 

Godzina: 17:00

Miejsce: Teatr Ludowy, Duża Scena
 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

INFORMACJE DLA RODZICÓW 

 Wstępny program (mogą nastąpić zmiany) prób dnia 24 maja, teatr Ludowy, Duża Scena

UWAGA: proszę nie mylić grup Balerinki Klasa I (dzieci)  i Klasy Baletowej (młodzież ćwicząca od grudnia)

 

GARDEROBY
(numer/ piętro/ strona/ grupa/ Artyści występujący z różnych grup)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 PATRONAT   PATRONAT   PATRONAT  PATRONAT  PATRONAT  PATRONAT  PATRONAT  PATRONAT   

 

 • RADIO BAJKA – Pierwsza rozgłośnia w Polsce o profilu edukacyjno-poznawczym. Od czerwca 2011 nadaje programy dla dzieci i ich rodziców. Za pośrednictwem fal radiowych nadaje w Warszawie i okolicach (87,8 MHz) oraz w Krakowie (95,2 MHz). Jesteśmy dostępni również w Cyfrowym Polsacie. W całym kraju i za granicą można nas słuchać przez Internet. 
 • KIDS IN KRAKÓW – Projekt Kids in Kraków wychodzi naprzeciw potrzebom kulturalnym dzieci – zarówno młodych mieszkańców Krakowa, jak i przebywający tu z rodzicami podczas krótszych i dłuższych pobytów turystycznych. Kraków oferuje bowiem bogatą ofertę kulturalną przeznaczoną dla młodszych i starszych dzieci. Są to zarówno duże festiwale, jak i kameralne warsztaty.
 • STOWARZYSZENIE KORONA PÓŁNOCNEGO KRAKOWA  Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa zostało powołane 9 marca 2006 roku. Członkami założycielami byli przedstawiciele społeczności lokalnej regionu 7 gmin: Liszki, Zabierzów, Michałowie, Wielka Wieś, Zielonki, Kocmyrzów-Luborzyca, Igołomia-Wawrzeńczyce położonych na północ od Krakowa.
 • SZKOŁA BALETOWA W KRAKOWIE Szkoła Baletowa w Krakowie działa od 1949 roku. Taniec jest naszą pasją, którą staramy się zarazić następne pokolenia.
 • DZIENNIK POLSKI  "Dziennik Polski" ukazuje się od 1945 roku. Tytuł, wydawany przez Polskapresse Sp. z o.o. Oddział Prasa Krakowska, od lat jest zdecydowanie najlepiej sprzedającym się dziennikiem w Małopolsce, wyprzedzając zarówno wydawnictwa lokalne, jak i ogólnopolskie. Do każdego wydania, od poniedziałku do soboty, dołączany jest dodatek tematyczny.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SPONSORZY  SPONSORZY  SPONSORZY  SPONSORZY  SPONSORZY  SPONSORZY  SPONSORZY  

 

 • GALERIA SZTUKI ATTIS  Galeria Sztuki ATTIS została założona w 2003 roku przez Ryszarda Lachmana, kolekcjonera, członka Stowarzyszenia Antykwariuszy Polskich oraz Rady Przedsiębiorców Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Galeria specjalizuje się w malarstwie polskim XX wieku. W zbiorach Galerii znajdują się dzieła uznanych artystów: Grzegorza Bednarskiego, Edwarda Dwurnika, Eugeniusza Gerlacha, Adama Marczukiewicza, Jerzego Panka, Jacka Sroki, Romana Zakrzewskiego oraz młodych obiecujących indywidualności: Violi Głowackiej, Kamila Kuzko, Julity Malinowskiej oraz Magdaleny Sawickiej. • OPRAWA OBRAZÓW LACHMANOWIE – Pierwszą nazwą pod jaką funcjonowała był "Zakład Introligatorski Stefana Sztorca". Zgodnie z zachowaną do dziś wizytówką firmy zakład od początku swojej działalności: "wykonuje wszelkie roboty w zakresie introligatorstwa wchodzące oraz oprawia obrazy w ramy – specjalność: oprawa planów budowlanych". Po śmierci Stefana Sztorca pracownia zaprzestała wykonywania usług introligatorskich – zajmowała się tylko oprawą obrazów.Od roku 2003 Ryszard Lachman prowadzi Galerie Sztuki ATTIS, która funkcjonuje pod tym samym adresem. Pracownia od wielu lat angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Jedną z nich jest Aukcja Wielkiego Serca.Od samego początku działalności pracownia jest w rękach jednej rodziny – pracuje tu już czwarte pokolenie "oprawców".Firma nieprzerwanie funkcjonuje w tym samym miejscu w Krakowie przy ul. Starowiślnej 14. • RAŚ & RAŚ ACCOUNTING  Licencjonowane biuro rachunkowe zajmujące się prowadzeniem dokumentacji księgowej, sporządzaniem sprawozdań dla Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Statystycznego, PFRON-u, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz prowadzeniem pełnej obsługi kadr. Jednocześnie świadczy usługi związane z pomocą w pozyskiwaniu funduszy z Unii Europejskiej. Obsługuje firmy w zakresie doradztwa ekonomiczo - organizacyjnego i informuje je o możliwościach korzystania z funduszy Unii Europejskiej.
 • ML ARCHITEKCI Biuro architektoniczne w Krakowie z siedzibą w Węgrzcach i pracownią w Krakowie. Nasz zespół tworzą osoby na stanowiskach architekt, projektant wnętrz, konstruktor, projektant instalacji, kosztorysant. Oferujemy Państwu projektowanie nowych budynków mieszkalnych, indywidualnych domów jednorodzinnych, obiektów o zróżnicowanej funkcji i formie. Oferujemy również projekty zagospodarowania terenu oraz profesjonalne wizualizacje. Ponadto oferujemy sporządzanie dokumentacji inwentaryzacyjnych obiektów i innych inwentaryzacji, oceny stanu technicznego istniejących obiektów, sporządzamy certyfikaty energetyczne, prowadzimy nadzory autorskie, nadzory inwestorskie i inne usługi projektowe.
 • BAIKADENT Centrum stomatologiczne mające swoją siedzibę w Węgrzcach przy ul. A10. Nowoczesny gabinet oferuje usługi z zakresu: stomatologia zachowawcza, protetyka, chirurgia, ortodoncja oraz RTG/RVG. Przyjazna obsługa i miła atmosfera to priorytety w BAIKADENT. Bajkowo, bezbólowo i bezstresowo!
 • KRAKUSKI CAFE  Każdy z nas ma swoje drobne rytuały. Dlatego Krakuski Cafe to miejsce, w którym możemy pielęgnować je wspólnie. Nasze Rytuały Przyjemności to pyszna aromatyczna kawa w Twoim ulubionym wydaniu, połączona z doskonałym smakiem legendarnych ciast i ciasteczek marki Krakuski. W Krakuski Cafe każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród zgiełku miasta wyczarowaliśmy przestrzeń, w której możesz odpocząć przy kawie, spotkać się z przyjaciółmi, wybrać się z rodziną na słodką przekąskę oraz zjeść śniadanie w przytulnej atmosferze. Życzymy, by wizyty w naszej kawiarni stały się Twoim codziennym rytuałem. Serdecznie zapraszamy! Krakuski Cafe, ul. Starowiślna 52, Kraków. 
 • FIRMA TRANSPORTOWA MTS Firma transportowa prowadzi pełny zakres usług w zakresie drogowego transportu krajowego i międzynarodowego. Na rynku transportowym istnieje już od osiemnastu lat. To co nas wyróżnia na rynku firm w zakresie transportu drogowego, to kompleksowość świadczonych usług. Posiadamy bardzo bogaty i rozbudowany tabor, by świadczone przez nas usługi transportowe, spedycyjne gwarantowały Państwu pełną kompleksowość. Nasze doświadczenie w transporcie drogowym w kraju jak i na drogach europejskich sprawia, że mogą się Państwo czuć komfortowo, korzystając z bogatej gamy naszych usług.
 • ZNAK Znak to ponad pięćdziesiąt lat tradycji, a zarazem ciągły rozwój i zmiana. To książki wybitne, należące do kanonu literatury, oraz eksperymenty. Autorzy zagraniczni i polscy, uznani i nagradzani oraz debiutujący. Literatura piękna, poezja, literatura faktu, książki religijne i filozoficzne oraz historyczne. Znak to reagowanie na bieżące wydarzenia i trendy, a zarazem dbałość o wysoki poziom edytorski. Oferta zarówno dla czytelników poszukujących książek tłumaczących świat lub poruszających do głębi, jak i dla tych, którzy od lektury oczekują rozrywki i wytchnienia. Znak to doświadczenie i młodość, rozsądek i entuzjazm, bestsellery i książki dla wybranych odbiorców, sprawdzona marka, która cały czas potrafi zaskakiwać.
 • DWA APARATY  "Dwa Aparaty"powstały z naszej wspólnej pasji. Anna i Radosław, dwójka  zawsze uśmiechniętych i radosnych ludzi, którzy z zaangażowaniem i profesjonalizmem uchwycą najważniejsze chwile w Twoim życiu. Wspólnie fotografujemy śluby, chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe. Tworzymy portery dziecięce, rodzinne jak i biznesowe. Jesteśmy mobilni, dlatego też po uzgodnieniu z klientem, działamy w każdym dowolnie wybranym  miejscu. 
 • EHERBATA.PL   Sklep eherbata.pl powstał jako efekt fascynacji herbatą. Istnieje od wiosny 2006 roku. Z głęboką pokorą przyjmowaliśmy początki, które na pewno nie były łatwe. Na całe szczęście nie traktowaliśmy prowadzenia sklepu z herbatą jako źródła dochodów. Dzięki naszej pasji stworzyliśmy miejsce, z którego każdy może czerpać wiedzę na temat różnych herbat. Naszym głównym celem jest przede wszystkim zachęcenie do odkrywania herbaty - do wejścia w ten fascynujący świat smaków i aromatów.
 • SKLEP METAL Rodzinna firma z blisko 30 letnią tradycją. Słyniemy z szerokiego asortymentu okuć budowlanych, artykułów metalowych, złącznych, chemii budowlanej, narzędzi oraz fachowej miłej i zawsze kompetentnej obsługi. A przede wszystkim nasz sklep to prawdziwy sklep w którym to klient jest najważniejszy. Zapraszamy: ul. Kazimierza Wielkiego 4, Kraków; 12 633 48 01.


 • EFEKT MOTYLA Efekt Motyla, mobilny salon kosmetyczny: - nasza domena to troska o piękno i dobre samopoczucie Klientki - dbamy o piękny wygląd oczu i rzęs, które są zwierciadłem Kobiety - wkrótce do zaoferowania pełen pakiet mobilnego salonu kosmetycznego

Kilka słów o nas

Centrum EKOALND oferuje zajęcia dla dzieci,
młodzieży i dorosłych, wspierając przede wszystkim
wspólne spędzanie wolnego czasu całej rodziny.

kolonie, obozy, półkolonie:
tel. +48 503 473 555
tylko podczas trwania turnusu

tel. +48 503 473 555
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
facebook.com/ekoland.edu

CRDiM EKOLAND
ul. A9/2
32-086 Węgrzce

© Ekoland 2012 - 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone | Layout Maciek Antosiewicz |  

Ważne: Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia Twojej przeglądarki.

Akceptuję politykę plików cookies.

EU Cookie Directive Module Information