Obóz sportowo - taneczny lato 2016

Zobacz co przygotowaliśmy na wakacje 2016!

LATO 2016r. MAŁE CICHE
OBÓZ SPORTOWO – TANECZNY

termin: 25 czerwca (sobota – wyjazd około godz. 11:00) do
2 lipca
 (sobota – powrót około godz. 13:00)
(8 dni, 7 noclegów)
miejsce: Małe Ciche, Dom Wczasowy Oliwia
dojazd: wynajęty autokar/bus
ubezpieczenie NW

• standard pokoi: 4, 5 i 6cio osobowe, pokoje wyposażone są w łazienkę z toaletą
  • posiłki: 3 w ciągu doby plus podwieczorek
  • teren ośrodka jest ogrodzony
  • na terenie ośrodka znajdują się trzy sale taneczne o powierzchni ponad 200m² z lustrami – na salach odbywać się będą treningi
    i zajęcia sportowo – taneczne
  • opieka: na maksimum ośmioro dzieci przypada 1 opiekun (dodatkowo kierownik), gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę wychowawczo – instruktorską z odpowiednimi zaświadczeniami i ukończonymi kursami (trenerzy współpracujący z CRDiM EKOLAND)

W ciągu dnia planuje się następujące treningi:

1. gimnastyka poranna
2. trening capoeira
3. trening sprawnościowy
4. trening Zumba
5. lekcja techniki tańca klasycznego
6. trening taneczny (różne techniki)
7. stretching + technika barre au sol

Każdy Uczestnik obozu będzie uczestniczył w zajęciach z różnych technik tanecznych i sportowych (około 5 - 6h dziennie w zależności od wieku).

Minimalna ilość osób, aby zorganizować obóz: 15 dzieci.

Obóz przeznaczony jest dla dzieci od 6tego do 18tego roku życia.

Dokładny program imprezy oraz dnia zostanie podany na obowiązkowym zebraniu informacyjnym, które odbędzie się przed wyjazdem. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.
podczas obozu planuje się wyjazd do term Podhalańskich w Szaflarach
(dzieci obowiązkowo zabierają czepki „rekinki”, będzie możliwość dokupienia czepków)

CENA: 1050,00 zł / osoba
CENA dla rodzeństwa: 1000,00 zł / osoba (rabat 50,00zł od osoby <100zł dla dwójki dzieci>)