ROK SZKOLNY 2016/17

Nowy ROK SZKOLNY 2016/17 --> ogłoszenia:

- Zajęcia prowadzone będą w Centrum EKOLAND przy ul. A9 nr 2. Tym samym Centrum EKOLAND informuje, że NIE prowadzi zajęć w innych placówkach.

- Nowy grafik obowiązywać będzie od 05 września (poniedziałek). Pierwsze zajęcia odbywać się będą od 05 do 09 września w zależności od grupy lub klasy.

- Każde dziecko zostaje przypisane do grupy wg. uznania CRDiM EKOLAND. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość przeniesienia dziecka do innej grupy. W razie wątpliwości, do której dziecko przynależy grupy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Ze względu na ochronę danych osobowych listy przyjęć nie zostaną udostępnione przez stronę internetową.

- Prosimy o NIEkupowanie strojów ćwiczebnych ze względu na fakt, iż każda grupa ma ustalany indywidualny kolor i krój stroju ćwiczebnego. Pomiar, szycie oraz zakup stroju odbędzie się we wrześniu. (informacja dla grup baletowych oraz capoeira)

- Przypominamy o konieczności posiadania przez dzieci uczęszczające do grup baletowych profesjonalnego obuwia tanecznego (baletki zakupione w profesjonalnych sklepach tanecznych), w razie wątpliwości służymy pomocą. Kolor baletek: biały, róż, ecru.

- Przypominamy o absolutnym ZAKAZIE poruszania się w obuwiu zewnętrznym po CRDiM EKOLAND. Zakaz dotyczy każdą osobę, która przekracza strefę "bezbutową".

- Przypominamy, że uczestniczenie w zajęć jest jednoznaczne z akceptacją regulaminów obowiązujących w CRDiM EKOLAND. (regulamin sali i placu zabaw + regulamin zajęć) oraz akceptację warunków umowy. W.w. dokumenty dostępne są w recepcji EKOLAND, oraz na stronie www)