Rok szkolny 2017/18

Informacje nt. roku szkolnego 2017/18 --> ogłoszenia:

- Zajęcia prowadzone będą w Centrum EKOLAND przy ul. A9 nr 2. Tym samym Placówka EKOLAND informuje, że NIE prowadzi zajęć w innych miejscach.

- Nowy grafik obowiązywać będzie od 04 września (poniedziałek). Pierwsze zajęcia odbywać się będą od 04 do 08 września w zależności od grupy lub klasy.

- Każde dziecko zostaje przypisane do grupy wg. uznania NPOW EKOLAND. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość przeniesienia dziecka do innej grupy. W razie wątpliwości, do której dziecko przynależy grupy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Ze względu na ochronę danych osobowych listy przyjęć nie zostaną udostępnione przez stronę internetową.

- Prosimy o NIEkupowanie strojów ćwiczebnych ze względu na fakt, iż każda grupa ma ustalany indywidualny kolor i krój stroju ćwiczebnego. Pomiar, szycie oraz zakup stroju odbędzie się we wrześniu. Stroje gotowe do odbioru będą w okolicy października/ listopada 2017 roku. (informacja dla grup baletowych oraz capoeira)

- Przypominamy o konieczności posiadania przez dzieci uczęszczające do grup baletowych profesjonalnego obuwia tanecznego (baletki zakupione w profesjonalnych sklepach tanecznych), w razie wątpliwości służymy pomocą. Kolor baletek: biały, róż, ecru.

- Przypominamy o absolutnym ZAKAZIE poruszania się w obuwiu zewnętrznym po Centrum EKOLAND. Zakaz dotyczy każdej osoby, która przekracza strefę "bezbutową".

- Przypominamy, że uczestniczenie w zajęć jest jednoznaczne z akceptacją regulaminów obowiązujących w CRDiM EKOLAND. (regulamin sali i placu zabaw + regulamin zajęć Placówki oraz Statut Placówki) oraz akceptację warunków umowy. W.w. dokumenty dostępne są w recepcji EKOLAND, oraz na stronie www)

- Ze względów organizacyjnych Plan Zajęć może ulec zmianie.

- Zespół Taneczny EKOLAND rozpocznie treningi w okolicy połowy września/ października w momencie otrzymania informacji nt. możliwości wynajmu dodatkowej sali oraz dyspozycji trenerów/ nauczycieli.

- Przed rozpoczęciem zajęć odbędzie się zebranie organizacyjne dla Rodziców i Opiekunów nowych uczniów o czym zostaną Państwo poinformowani telefonicznie. Zebrania odbędą się: 1 września (pt) o godzinie 17:30 i 20:00 oraz 2 września (sb) o godzinie 13:00.

Dni wolne w roku szkolnym 2017/2018
w Niepublicznej Placówce Oświatowo -Wychowawczej EKOLAND

· 1 listopad

· 25 grudzień – 1 styczeń (włącznie)

· 12 – 25 luty (ferie zimowe)

· 2, 3 kwiecień

· 1, 2, 3 maj

· 31 maj

· 1 czerwiec

· Od 23 czerwca - wakacje

Grupy uczęszczające na zajęcia raz w tygodni - obejmują 37 zajęć nauki.

Grupy i klasy uczęszczające na zajęcia dwa razy w tygodni - obejmują 74 zajęć nauki.