Ferie 2018!

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt. obozu sportowo - taneczego!

OBÓZ SPORTOWO - TANECZNY

ZĄB 2018

termin: 18.02.18 (niedziela) zbiórka około 10:30, odjazd 11:00
24.02.18 (sobota) powrót około 13:00/14:00
(6 noclegów - 7 dni)

Poniższe informacje będą na bieżąco uaktualniane. W zgłoszeniu (mailowym, telefonicznym lub osobistym) proszę przede wszystkim podać informację czy dziecko jeździ na nartach (jeżeli tak to czy jest to poziom pooooczątkujący czy zaawansowany ;). W sytuacji gdy dziecko zaczyna przygodę z nartami na koszt rodziców/ opiekunów zostanie wynajęty instruktor do nauki "pierwszych kroków" na nartach.

Jeżeli rodzic/ opiekun poda informację, że dziecko samodzielnie jeździ na nartach a osoba prowadząca grupę uzna inaczej na koszt rodziców/ opiekunów zostanie wynajęty instruktor do nauki indywidualnej.

• miejsce: Ząb (niedaleko Suche), Dom Wypoczynkowy "Zbójnik"

• dojazd: wynajęty autobus

• ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika wyjazdu
  • pokoje: 2, 3, 4, 5 osobowe z węzłem sanitarnym każdy
  • wyżywienie: 4 posiłki dziennie, domowe wyżywienie przygotowywane przez DW Zbójnik
  • treningi: sala taneczna wyposażona w lustra do naszej dyspozycji

• planuje się codzienne wyjazdy na różne stoki narciarskie; dokładny program wyjazdów będzie podany dopiero po ustaleniu ile dzieci (oraz w jakim stopniu zaawansowania) pojadą na obóz sportowo - taneczny

• jeżeli w obozie będzie brało udział więcej niż 30 dzieci zostanie zorganizowana wycieka fakultatywna, lodowy labirynt lub kino (w zależności od warunków atmosferycznych)

planuje się w ciągu dnia następujące treningi:
1. gimnastyka poranna
2. trening capoeira
3. trening sprawnościowy
4. trening Zumba Kids®
5. lekcja techniki tańca klasycznego
6. trening taneczny (różne techniki)
7. stretching + technika barre au sol

Każdy Uczestnik obozu będzie uczestniczył w zajęciach z różnych technik tanecznych i sportowych (około 5h dziennie w zależności od wieku).

Minimalna ilość osób aby zorganizować obóz: 15 dzieci.

Dokładny program imprezy oraz dnia zostanie podany na obowiązkowym zebraniu informacyjnym, które odbędzie się przed wyjazdem. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Wszyscy uczestnicy, którzy będą jeździć na nartach zobowiązani są do posiadania kasku! (bez kasku nikt nie zostanie zakwalifikowany do grupy "jeżdżącej")

CENA: 1100zł/ osoba (rodzeństwo: 1050zł/osoba)
CENA KARNETÓW: do ceny obozu sportowo - tanecznego należy doliczyć cenę karnetów na stoki narciarskie (koszt szacuje się na 300zł/osoba); finalny koszt karnetów uzależniony jest od liczebności grupy i przyznanych rabatów przez kompleks narciarski

Zaliczka w wysokości 400zł płatna do 30 listopada 2017r. na nr konta 60 1050 1445 1000 0092 3355 6035 w tytule "Imię i Nazwisko obóz zimowy ferie 2018r. zaliczka".

Wyrównanie płatne do 26 stycznia 2018r.

kontakt: NPOW EKOLAND ul. A9 nr 2 Węgrzce, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , 503 473 555

Wyjazd przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, które lubią aktywnie spędzać czas.
Planuje się dużą ilość zajęć na sali tanecznej oraz na stokach narciarskich (jeżeli dopisze pogoda).
Małe Leniuszki lepiej żeby zostały w domach! ;)

niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych